O autorce blogu

Blog Život podle mě je místem, kde si všechny duše budou nalézat odpověď. Obzvlášť si přijdou na své lidi, co mají něco na srdci. Mé články nebudou psány pod nasbíranou inspirací, které máme obyčejně, články budou však psány právě v nejsilnějších emočních návalech, aby jste si měli o čem počíst a zároveň si z toho co nejvíce dokázali odnést.

Lucie Karchová - autorka blogu zivotpodleme.cz
Lucie Karchová - autorka blogu zivotpodleme.cz
Lucie Karchová - autorka blogu zivotpodleme.cz

Blog jsem založila převážně pro mě, protože miluji psaní. Psaní je má vášeň, kterému věnuji volný čas. Když mám nejtěžší chvíle, píšu, protože slova do čtenáře nejlépe vnesou reálné pocity o tom, co při psaní cítím.

Začala jsem psát samozřejmě jako žák čtvrtletní práce, pololetní práce, až do teď jako studentka na střední škole. Jakmile jsme začali psát například úvahy do slohových prací, tak jsem poznala, že mi to přináší pocit uvolnění, pocit štěstí. Úplně nejlepší bylo tedy, když vás za to ještě jako bonus pochválí kantor. Pocity? Naprosto božský… Blog jsem chtěla odjakživa, ale nikdy jsem nevěděla, jak to dělají jiní, že mají tak krásné stránky. Když jsem měla vzhled podle šablony, tak mi to nevyhovovalo, a na blog jsem se málokdy vrátila. Troufám si říct, že můj život je jako houpačka, jednou jsem nahoře a jednou dole, ovšem když jsem dole, tak mám strašně nevyzpytatelné myšlenky. V myšlenkách ráda shazuji sama sebe více než je třeba, ovšem jednoho dne mě trkla myšlenka, v čem jsem vlastně dobrá a co bych mohla dělat pořád. Má to být v podstatě můj terapeut, který mě bude pozorovat dvacet čtyři hodin denně.
Člověk vždy přemýšlel v těžších chvílích na kdovíco, alespoň tedy já. Ve svých řádcích projevuji pocity, jenž mě v tu dobu, co to napíši, provázejí… zloba, pocit štěstí, smutek, radost. Dělá mi to radost, protože ventiluji své myšlenky, jenž mě samou rády mučívají. Snažím se to však nějak kompenzovat, ale ne na lidech, ale například na Instagramu, na mém Facebooku, na Twitteru, a nejvíce na tomto blogu, kde se mi nejlépe a podle mě i nejlehčeji ukládají myšlenky, jenž se mi honí hlavou. 🙂